Izdvajamo iz ponude – Bazeni i sredstva za čišćenje

Bazeni i sredstva za čišćenje bazena – otopine za čišćenje i algicidi – dostupni su u našoj trgovini i na web-shopu! Za nadolazeće vruće ljetne dane, kako se bolje opustiti i rashladiti nego u bazenu? U ponudi za Vas izdvajamo bazene na napuhavanje i bazen sa čvrstom stjenkom.

Vodu u bazenu stoga je potrebno održavati čistom radi očuvanja Vašega zdravlja. Klor je najčešće upotrebljavano sredstvo za čišćenje bazena. Dolazi u obliku tableta ili tekućine i sprječava promjenu boje vode u zelenu – to se čini postavljanjem navedenih tableta u filtar. Alge su česta pojava no mogu biti štetne za zdravlje te ih je potrebno tretirati algicidom.

Plutajući dozator za bazen lagan je i neometano obavlja svoju dužnost i pogodan je za bazene bez filtra.

Prije bilo kakve upotrebe i rada sa sredstvima za čišćenje bazena oprezno pročitati navedene upute i upozorenja!

Bazeni i sredstva za čišćenje bazena možete preuzeti i u našoj trgovini!