NAGRADA LIDER INVEST

akord

U Zagrebu je 24.listopada 2018. godine u hotelu Westin na  završnoj manifestaciji projekta LIDER INVEST 2018. u organizaciji Lider invest održana svečana dodjela nagrada najboljim proizvodnim investicijama.

Misija ovog projekta je prepoznavati i promicati investicije koje otvaraju radna mjesta, povećavaju izvoz i stvaraju dodatnu vrijednost. Nakon evaluacije pristiglih nominacija stručni odbor u sastavu Mladen Vedriš (predsjednik),  Zdenko Lucić (AIK), Tomislav Radoš (HGK), Slavko Krajcar (FER), Vedrana Jelušić Kašić (Deloitte), Zdenko Adrović (HUB), Mladen Fogec (Udruženje stranih
ulagača u Hrvatskoj), Miodrag Šajatović (Lider) odabrao je dobitnike Lider investa.

Tom prigodom Akord d.o.o. iz Županje dobio je nagradu Special Lider invest 2018.godine, tj. Posebnu nagradu Stručnog odbora za poticanje regionalnog razvoja.